Majce Decentrale za Dekonferenciju

Obicno na konferencijama imaju stikeri i majce. Mozda bi bilo problematicno da prodajemo majce, bar ne sa profitom, ali mozda bi mogli da bude na donacije pa da kazemo usput i svima koji su zainteresovani koliko nas kosta da napravimo.

Sta mislite o tome i da li bi neko bio zainteresovan da ga uracunamo da zeli majcu da znamo koliko da napravimo?

Takodje, ako neko ima ideje o mestu za stampu majci ili tako nesto, nek se javi :slight_smile:

5 Likes

Def zelim majicu :smiley:
Pojavicu se od sledeceg ponedeljka, pa cu i da ucestvujem.

Zainteresovan!

1 Like

Ako neko zeli da preuzme incijativu za ovo stampanje, nek se slobodno javi. Ako ne, ja cu.

1 Like

Mogu da pomognem oko toga, da vidimo neki dizajn da se napravi, cak znam i gde bi radio stampu.
Da li imamo neki plan za kolicinu/velicine/opciju vise boja/itd itd?

2 Likes

Ja sam vec bio stampao jednu, ali nije dugo istrajala u masini. Izgleda da se one gumene najbolje cuvaju, ali imaju odredjeni broj boja koje mogu, meni to deluje kao najbolja opcija. Ima iznad zelenog venca jedna stamparija copy planet ili tako nesto gde sam jednom radio takve majce.

Pravio sam i dizajnove, ali moze i nesto drugo.

networkandtext.svg

network.svg

decentrala.svg

dmz.svg

network.svg

1 Like

:v: za majicu :smile:
Dizajn majice mi je nebitan. Okej mi je i crna/siva sa ovim prvim zelenim logoom ako se ne dogovorimo oko finalnog dizajna.
Ali vise bih voleo da smo svi u istim majicama. Tako da sta god da se odluci moja je L-velicina.:+1:

3 Likes

Najbolji stav :smiley:

Mogli bi da se dogovorimo jedan od narednih utorka kako da odradimo na kraju. Unisex majce, par velicina i gotovo :smiley: Ali aj mozda neko ima bolje sugestije.

1 Like

Ja sam definitivno za to da budu majice uz preporucenu donaciju(min troskovi stampe) al ako neko nema ili ima manje sve je ok. Ne znam na koji broj da idemo, i ako istampamo previse majici ostace pa cemo moci posle da ih delimo na isti nacin. U deconferencija temi, sam pisao da vidimo preko ankete brojno stanje i tako znamo broj koliko da stampamo.

I kako bi se isfinansirala ta tura stampe ?

Van ove konferencije, uvek mozemo da se dogovorimo i istampamo majice odjednom, manje kosta kada je na veliko.

2 Likes

Da, i meni se to najvise svidja da dajemo kome zeli, ali da kazemo koliko nas kostalo. Pa ako smo previse u minusu, drugi put na prijavu samo, mogu bas i tu da se prijave na dekonferenciji da im odstampamo, ako nam ponestane. Jedino mozda ako neko bas hoce da uzme vise njih, pa da ipak ostane za druge, a da ne budemo u minusu da ne mozemo samo odstampamo jos za te pare.

To incijalno finansiranje mozemo po zelji ko hoce da ucestvuje, ne bih generalno nikada koristio ono sto skupljamo kao donacije za kiriju za ista drugo.
Prijavljujem se ja da incijalno finansiram max 10 majci, ako ne bude bilo dovoljno.

posto je to u septembru, ja bih isto uleteo sa finansiranjem 10ak majici.

1 Like

+10 i od mene

1 Like

I od mene se moze racunati na bar 10 komada. Ako neko plati cenu majice, ti prihodi bi mogli da idu za kiriju.

1 Like

Bas mi je drago da ima ovako veci odziv za majce. Meni je isto ok da ode za kiriju, ali ako nekom nije, mozemo i da mu vratimo od tih donacija ili da se podelimo da odstampamo manje.

Nasao sam sad i ove printshop.rs, pise da imaju sito stampu, sto je koliko znam dosta kvalitetnije i ne bude onako osteceno nakon pranja kao ove sto se nalepe. Za tu vecu kolicinu mislim da se onda isplati.

Inace ima mogucnost i da budemo malo drugaciji, posto svi stampaju majce. Mozemo odstampati i na pantalone ili duks, da ljudi imaju nesto da obuku i osim majce :smiley:

1 Like

Hteo sam da napravim jedan poll oko dizajna, jedan za velicine i konacno kolicinu(u slucaju da neko hoce da donira za vise)

Mislim da bi cena stampanja + svojevoljna donacija mozda bila ok start i onda u slucaju da neko nema, moze dobije za dz. A ostatak da bude za rentu.

  • logo na pozadini majce
  • manji logo sa prednje leve ili desne strane
  • logo na prednjoj strani majce
0 voters
  • XXL
  • XL
  • L
  • M
  • S
0 voters
  • +1
  • +10
  • +2 Stamina and 3 Agility
0 voters

Ako neko zeli drugu kolicinu, moze da napise komentar i da me taguje.

GET YOUR OWN DECENTRALA T-SHIRT TODAY maybe TOMORROW! BUY BUY BUUY

1 Like

Ako ste zaboravili u ovom shopu vec gopdinu dana mozete da kupite shirt kape sokne itd i decetralnim stilom:

@Goodv1bes
Ja ću dve majice:
Jednu L, jednu XL
Logo na pozadini.

two number 9s,
a number 9 large,
a number 6 with extra dip,
a number 7,
two number 45s,
one with cheese
and a large soda

1 Like

Gde baš sa najvećim izdajicom da me staviš… :man_facepalming:t2:

1 Like

Koji je planirani tiraz majci?
Imamo li bilo kakav uvid u to koliko ce ih biti okay napraviti?

Ja def hocu jednu za sebe, a za doniranje bi bilo cool da se sastanemo i prodiskutujemo koliko da ih pravimo, pa da se podelimo. Uletecu koliko se dogovorimo.

1 Like