Termini od 22h?

Sada imamo 8 termina, pon/uto od 19h. Sta mislite da uvedemo jos jedan termin od 22h ako neko prijavi dogadjaj koji tada pocinje. Do tada se sigurno zavrsava radionicarski/predavacki deo dogadjaja koji pocinje u 19h. Ne znam samo jel kasno ljudima. Desavanja od 22h mogu biti laganija i opustenija jer su ljudi vec bili na jednoj radionici/predavanju.

Ovo pisem jer ni sam ne stizem vise na dogadjae od 19h, a od 22h bi mogao. Istom logikom kojom smo stavili da dogadaji pocinju od 19h jer ljudi obicno rade do 17h pa da stignu mozemo dodati termin od 22h, a plus potencijalno imamo onda 8 novih termina i duze blejimo xD.

I naravno nije obavezno da se popune ti termini od 22h vec samo da stoje kao opcija, mada sad kad razmislim uvek su i stajali.

Jeste li za ili protiv ovoga, vidite li neke mane ili dobrobiti ovoga ?

1 Like

Po meni je u 22:00h kasno za bilo kakav događaj.

1 Like

Jes kasno naravno, ali sto da ne, ako neko zeli moze. Obicno onima kojima nije kasno ostanu jos, cesto se druzi posle do ponoci, mozda doduse onda bas oduzme to druzenje.

Ali mi mozemo i drugim danima da drzimo u krovu kad je slobodno, nedeljom je recimo ceo dan slobodan.

Takodje mozemo i da se aktiviramo u drugim prostorima.

Mozda su to jos bolje opcije.

1 Like

Uh, meni npr 22h ne bi nikako odgovaralo (i 19h mi je sad kasno), ali verujem da ima dosta ljudi koji rade/studiraju popodne i da bi im ovako nešto bilo super.

Svakako, mislim da bi trebalo da organizujemo više stvari tokom subote/nedelje.

takodje mozete da zakazete radionice od 5 do 7 [ili 8], u zavisnosti kad krece neki drugi Krovov program. Krovovi programi nikad ne pocinju pre 7, a petkom i subotom nikad pre 8. kao sto rece @fram3d nedelja je skroz slobodna [osim naredne dve nedelje imaju predavanja na skolici, posle toga je free]

bice nam lakse posle kad radna grupa za kalendar zavrsi instalaciju, pa mozemo svi da se dogovaramo dosta unapred oko svakog dana

Ovaj mesec smo cesto ostajali i posle ponoci, pretp da bi funkcionisalo.
Predavanja 19h - 21h, vezbe 22h - 00h xD

pakao, jos i to da trpim posto sedim na faksu od 9 do 6 :melting_face: /s
kul u teoriji, samo nisam siguran kakav sadrzaj bi to mogao da bude toliko kasno, mozda extended lightning talkovi? svakako mislim da je najbolje da period nakon regularnih predavanja ostane ovako kao do sad, chillout hangout

2 Likes

ma da u pravu ste, bilo bi previse zapravo a uvek postoji neformalana bleja posle predavanja od 19h

1 Like