Predlog novog dogadjaja - mesecna revizija/planiranje/bleja

Ideja ovoga je da dogadjaj bude na kraju meseca i trajan. Tu bismo videli sta je bilo ovog meseca, na cemu radimo, da li je bilo nekih problema i kako ih resiti/prevazici, sta radimo dalje. Moze i biti planiranja desavanja za sledeci mesec(pon/uto), ali mislim da treba biti vise nekog okvirnog organizavanja na ovom dogadaju, a zvanicnno na forumu preko teme za to.

Uglavnom ovo je zapravo ideja nekog mesecnog “sastanka” gde svi ucestvuju i nije toliko formalan koliko i zvanican sastanak(iako svi mogu doci i na zvanican sastanak uvek). Mislim da je kod ovog dogadjaja glavna razlika to sto nema tacaka nego je freestyle, dok sastanak ima tacke i neku formalniju strukturu.

Vec imamo hakaton i lightning talks(tehno vece xD) koji su redovni i dobro su se pokazali kao format desavanja, ovo bi bilo isto to samo sa fokusom na druge stvari.

Sta mislite ? Ova tema je za brainstorming, ja bih da ovo makar probamo pa ako prodje prodje ako ne nikom nista, znamo sta ne treba xD

4 Likes

Sto da ne, mozemo probamo, obicno su dobre ideje.

3 Likes

Zvuci odlicno!

1 Like

strava, super preglod. da li treba da napravimo poll da predlozimo datume?

pa msm da je na kraju meseca najsmislenije

s obzirom da Krov bleji sam nedeljom, hocete 31. marta? Predlazem da se nadjemo preko dana, tipa 4,5?