Planove Godine sa Flyerima

Napravijo sam jedan Topic da skupljamo sve Slike za Flyere i Postere za buduce Dogocaja.

Molim da do 15. svakog meseca stoji plan za sledecu da se moze onda za 2 nedelja od toga da se napravi Flyer i Poster da svako moze da printuje kako hoce.

Plan Juli:

Plan August

Plan Sep:

Plan Okt:

Plan Nov:

Plan Dec:

Mislim da je ovo vise forma koja bi odgovarala da se stavi na wiki.dmz.rs

Na forumu je nekako lakse da imamo topic svaki mesec u event kategoriji (slicno kao curiositis of the month), i da se tu ljudi sami prijavljuju sta zele da drze od radionica. Umesto da jedan covek uredjuje topic konstantno. Mislim da ovako ne zavisimo od jednog coveka da ce uvek biti tu na vreme da namesti u topic sta treba i da email notifikacije nece stizati na svaku promenu u postu (samo stize prvi put).

Generalno ja forum koristim kao mailing listu, relativno retko se ulogujem, tako da licno mi ovakav topic nije od nikakve koristi.

Sto se tice svakog 15.-og u mesecu da se smisli plan bi bilo ekstra, to potpuno podrzavam, ali jun je prvi mesec da smo uspeli da objavimo do pocetka meseca, do tada se jedva znalo za sledecu nedelju. Sada vec nismo osmislili za ceo jul mesec. Ali bilo bi super da se neko seti da pokrene topic bar 15-og svakog meseca da se dogovaramo za sledeci. Da uopste pocnemo da sastavljamo 15og plan bi bio veliki napredak za pocetak.

2 Likes

Nisam znao o wikiju dosada . … zivim iza meseca :smiley: samo mi kazi jel mogu sa userom od ove strane i tamo da se logujem ili moram noivo da se registrujem?`

Mogu ja neke Template da izradim za sta god se desava i da uploadujem na wikiju za upotebu.

1 Like

Moze isti nalog za sve,ako si ga napravio na sajtu https://dmz.rs ,samo izaberi LDAP za login. Ako si na forumu napravio onda moras pravis opet.

Template-i su za sve uvek jako korisni