Plani i program za Septembar - organizacija aktivnosti

Prijavljujte radionice/desavanja/predavanja za Septembar ovde.

U DC Krovu imamo 8 termina, svaki ponedeljak i utorak, pocinje se od 19h uglavnom. Ceo termin u DC Krovu za Decentralu je od 17h pa nadalje. Tako da ako imate u vidu neko drugacija desavanje koje bi duze trajalo ima vremena i za to. Samo treba uzeti u obzir da ljudi rade do 17h uglavnom, zato su nam i predavanja od 19h da bi ljudi stigli.

Termini:

    1. Ponedeljak - Hakaton, thread za teme
    1. Utorak - Cybersecurity Phising
    1. Ponedeljak - Radionica kreativnog pisanja
    1. Utorak-Tehno Vece
    1. Ponedeljak- Stop Reklamama (diskusija, organizacija i pocetak kampanje)
    1. Utorak- Cybersecurity kako poceti
    1. Ponedeljak- Email server E02 (nastavak predavanja)
    1. Utorak- PRAZNO

Ja mogu da ponudim završnu radionicu za CyberSecurity o phishing-u.
Dodatno mogu jednu radionicu da održim na temu kako se uključiti u CyberSecurity tokove tj. odakle krenuti i kako početi.

Treba imati u vidu da je Balccon 8,9,10 pa samo ne bih taj ponedeljak i utorak odmah posle Balccona.

1 Like

Vazi odaberi neki pa napisi, svi termini su za sada slobodni

Utorak 5. Septembar = završna radionica CyberSecurity (phishing detekcija i sprečavanje)

Utorak 19. Septembar = kako zakoračiti u svet CyberSecurity, od čega početi šta učiti i odakle.

1 Like

Ponedeljak 4. Septembar = Hackathon (izabracemo temu u novom threadu)

Ponedeljak 11. Septembar = Radionica kreativnog pisanja

Prijavljujem:

  • Tehno Vece - 12. Utorak
  • Stop Reklamama (diskusija, organizacija i pocetak kampanje) - 18. Ponedeljak
  1. Utorak - Email server E02 (nastavak predavanja)

Dodato, samo za 25. Ponedeljak. 19. je cybersec kako poceti

1 Like

Mislim da bi bilo dobro da na kraju svakog meseca imamo neki dogodaj koji je najbitniji, da svi koji mogu doci samo na jedan dogadaj u mesecu dodju tu, cisto radi druzenja. Ne znam kako bi se zvao i da li bi bilo samo druzenje/zurka ili mozda review sta smo radili taj mesec (mozda neki lighting talk nastavak ili notes/linkovi) i sta cemo raditi sledeci mesec.

Znaci to bi bio taj zadnji 26. Utorak

Sad kad sam malo bolje razmislio i napisao thread o tome sam shvatio da bi ovako nesto bilo veoma slicno kao tehno vece, ali svakako sam malo pricao o vaznosti ovakve vrste dogadjaja.

Za novi thread kliknite ovde.

Mogu ja 26. da održim nastavak predavanja o lambda računu. Možeš me slobodno ubaciti u taj termin ako nema drugih ideja.

2 Likes

Stavio lamda racun e02, lock za temu. Isplaniran septembar :fire:

1 Like