Plan za Oktobar

dobri ti ovi emoji :smiley:

1 Like

Cringe su, ali izgledaju dobro :sweat_smile:

video sam u nekom tekstu “emoji driven desgin” xD al svejedno kul mi je

2 Likes

Može 24.

Mozemo radionicu resavanja rubikove kocke 30.-og PON

1 Like

Najavljujem i vim radionicu 31. UTO, mogu ja da odrzim, ali znam da ima dosta ljudi u Decentrali koji znaju mnogo bolje od mene. Tako da ako neko hoce da se prijavi umesto mene za to, bilo bi super

1 Like

Evo posteri, pokusacu da odem ovih dana da odstampam, Javi te se ako neko jos moze da ide da odstampa ili jos vaznije da zalepi negde

1 Like

Štampa ću i ja

1 Like

Dobio sam odgovor od Naučnog kluba MATF-a. Oni predlažu drugi ili treći vikend Oktobra za Linux install day. Prvi vikend ne, jer se brucoši još upoznaju sa time šta im je sve potrebno. Poslednjeg vikenda oktobra takođe ne jer tada se organizuje neki studentski događaj na Tari.

Jel ovo odgovara?

  • Drugi vikend oktobra
  • Treći vikend oktobra
  • Ne odgovara mi / nešto drugo
0 voters

Što se tiče radionice o šejderima, to ću naknadno organizovati.

Super, meni odgovara oba. Nema opcija oboje da izaberem u anketi, pa cu samo reci ovde.

Konsenzus je da se Linux Install day održi tokom druge nedelje oktobra. Tako ću i poslati mejl Naučnom klubu.

Ko bi od članova Decentrale mogao da prisustvuje? Da li neko ima predlog o organizaciji tog događaja (npr. kratko predavanje pa radionica instalacije, ili nekako drugačije…?).

Mogu ja da dodjem. Pretpostavljam da ce doci jos ljudi. Nema potrebe ni za kakvom posebnom organizacijom, samo da svako ponese sto vise usbova sa Linux distribucijama i sednemo sa ljudima i instaliramo kome treba. Dobre su sanse da ce biti bas dosta studenata kojima treba za faks, tako da se spremimo sa sto vise usbova.

Mislim da nikakvo predavanje nije potrebno.

Ok. Bitno je samo da ima ljudi da dođu. Da ne bude da se sâm pojavim na radionici :sweat_smile:

Ja imam jedan sam fleš, poneću njega

Haha ma doci ce ljudi uvek. Nekad malo, nekad vise, ali uvek se neko pojavi.

Ali opusteno i da nema skoro nikoga nekad, to je ok. Ne mozemo bas svaki put biti popularni :smiley:

1 Like

Ma ne mislim na studente, nego na članove decentrale :sweat_smile:

Da, to mi se desava cesto, ali sta je tu je. Sto vise izlazimo tako da pozivamo ljude, to ce manje to biti problem. Samo nam treba jos clanova.

Promena plana, sledeci utorak, 24.-og, cemo proslaviti rodjendan Decentrale umesto card game.

3 Likes