Plan za Mart 2024

4.   PON  Hakaton
5.   UTO  Kratka Predavanja/Lightning talks
11.  PON  Arduino radionica
12.  UTO  Home made SOC build
18.  PON
19.  UTO
25.  PON  Arduino radionica
26.  UTO (La)TeX

Slobodno: 3 termina,
Zauzeto: 5 termina

Saljite predloge :smiley:

2 Likes

Mogu li ja da zauzmen 7. ponedeljak, i 11. ponedeljak? Odnosno prvi i poslednji slobodan ponedeljak u mesecu. Sudeći po kalendaru to bi bili 11-i i 25-i mart. Za Arduino radionicu.

2 Likes

Upisao sam, video sam da sam omasio mesec kada sam pisao datume i to je ispravljeno sada. Vidi jel ti ok tako ili mislis da hakaton pomerimo za sledeci termin a prvog ponedeljka da bude arduino ?

Dobro je tako. Hteo sam samo da budu razdvojena predavanja da ljudi imaju vremena do sledećeg da svare ono sa prethodnog.

Možeš li da napišeš prave datume za ponuđene dane? Biće lakše snaći se bez gledanja u kalendar.

Možeš li da napišeš prave datume za ponuđene dane? Biće lakše snaći se bez gledanja u kalendar.

Evo izmenio, forum je skapirao kao markdown listu pa sam stavio pod trostruke `, sada prikazuje tacne datume

1 Like

Ok ja bih CyberSecurity lab:
Home made SOC build

Jedan termin kad god

1 Like

Dodato

1 Like

Možeš mene da ubaciš za poslednji termin. Neka bude predavanje sa nazivom (La)TeX

2 Likes

upisano

Bump i predlog da objavimo raspored koji je do sada dogovoren. Čisto da events stranica na sajtu nije prazna

1 Like

Cao svima, sto se mene tice mogu ja da drzim predavanje o PCB-ovima/radionicu za KiCad recimo u taj utorak 19og marta.
Nemam konkretan naziv ali ideja je da se isprica nesto osnovno o PCBu i da prodjemo kroz KiCad tako sto bi se napravila tastatura sa nekoliko switcheva koja bi se kasnije proizvela i isprogramirala.
Ako imate drugu ideju, voljan sam da cujem i potrudim se da je ispunim :slight_smile:

2 Likes

Mozda da se zove “Uvod u PCB” ili tako nesto? Zanimljivo deluje radionica :slight_smile:

1 Like

I ja mislim da je to najbolje, da se ne komplikuje naziv bez razloga

Mogli bi jednu “Uvod u regex” radionicu 18-og onda i da zavrsimo plan za ceo mesec :slight_smile:

4 Likes

Evo postera

3 Likes