Plan za Jun 2023

Ponedeljak (5. Jun) u 19h u DC Krovu, Sifre (predavanje)

Utorak (6. Jun) u 19h u DC Krovu, Genersianje random podataka (predavanje)

Ponedeljak (12. Jun) u 19h u DC Krovu, Uvod u Blender, 3D modelovanje (radionica)

Utorak (13. Jun) u 19h u DC Krovu, Cybersecurity odbrana (predavanje)

Ponedeljak (19. Jun) u 19h u DC Krovu, BASH skripte (predavanje)

Utorak (20. Jun) u 19h u DC Krovu, Cybersecurity odbrana (predavanje)

Ponedeljak (26. Jun) u 19h u DC Krovu, Python vezbe (radionica)

Utorak (27. Jun) u 19h u DC Krovu, Cybersecurity odbrana (predavanje)

4 Likes

Prelepo

Popravio plan za Jun

Evo fajlovi za poster koji mozemo da kacimo po fakultetima i drugim mestima. Svako ko zeli bi mogao da pomogne oko ovoga, bilo bi jako korisno

Decentrala-plakat-dckrov-crnobelo.xcf (517 KB)

1 Like

Ja bih volela da pomognem. Samo mi javite detalje.

Super :smiley: Mozes samo da istampas plakate u kopirnici i polepis po kraju ili gde mislis da je dobro mesto.

A incace bi trebali da istampamo jedno 10ak komada da drzimo u DC Krov pa da ljudi mogu da ponesu da polepe.

Jel se prave samo postere ili i flaijere/Stickere ? Gde se mogu dobiti , ja bi moago po karaburmi da lepim uvek, nebi bilo lose vec 2-3 nedelje pre meseca da se kaci. Ako imate za Juli Vec gotovo kazite meni pa da dodzem i uzmem za kraj.

Poz

Ima li nekih planova za juli, ili su svi pobegli na more?

Ja bih voleo da organizujem jednu radionicu programiranja OpenGl shader-a. Npr. da pokušam da sa svim članovima radionice da napravim jedan raymarcher u toku jedne duže radionice (dva sata). Mislim da bi bilo zainteresovanih za tako nešto

1 Like

Imamo samo ispalnirane radionice za DNS u prvi ponedeljak, nastavak cybersecurity radionice u utorak i blender u ponedeljak posle toga.
Svaka nova ideja za radionicu bi bilo super

Ja mogu nakon 10. jula bilo koji dan.

Pošto mi je ideja da svi istovremeno kodiramo, da li postoji dovoljno kapaciteta u Krovu da 10-ak ljudi može da prisustvuje i sedi za klupama? (naravno, ovo je najoptimističnija situacija u kojoj će doći 10ak).

Ili da se ponovo organizuje na MATF-u? (ne znam kako to funkcioniše, da li Naučni klub i preko leta radi).

Ima mesta za 10ak ljudi sigurno, ima i za dosta vise. U glavnoj sobi nam je dolazilo vise od 10 ljudi bez problema, imali smo i sto za 6 ljudi (koji su odgovarajuce visine kad se sedne), ali msm da mozemo i sto za 10tak ljudi jer se onaj najduzi uglavnom koristi za predavaca. Plus dovoljno su siroki da ljudi mogu sa obe strane.

Takodje ako nije nesto sto mora da se prati na projektoru, kao ove python vezbe sto smo imali. Mozemo se i rasporedimo po svim sobama Krova, sto znaci mozemo vise od 20 ljudi komotno.