Plan za Januar

Zdravo,
Ja bih najavio projekciju predavanja The Art of Code
Traje 1h.

3 Likes

Cao cao, rezervisem jedan termin od 15. jan pa nadalje sta je slobodno za temu “Nadzorni Kapitalizam”, predavanje i diskusija.

3 Likes

u ovo bilo strava obraditi kroz jednu citajucu grupu

Eee od knjige sam samo marnuo naziv, nije bas isto ko u knjizi, knjigu nisam ni citao hahah.

a za citalacku grupu se slazem bilo bi dobro ako neko oce :smiley:

2 Likes

hahaha, ajde ako si za, ja bih se rado iscimao da skupim još par ljudi za citajucu grupu… imam jos ljudi od prethodne grupe kad smo radili distopijske romane lani, vrv bi se par njih priključilo.

O cemu ce tacnije da se radi ?

Lol, i ja sam imao neku internu grupu za citanje distopijskih romana.
Takodje bih bio zainteresovan za neku vrstu ovoga.

2 Likes

pa evo ukratko, ima na wikiju o cemu se radi

e sad ne znam @venmo sta je zamislio, ja sam miskio da radimo citajucu grupu od ovog rada.

1 Like

E i mene pitao drugar da li je vezano za knjigu predavanje, jer kaze da je cuo dobre stvari o knjizi

1 Like

Imam jos jednu radionicu, “samizdat - radionica vezivanja i izrade zinova, knjiga, slikovnica”

nisam napisao datum, posle nadzornog kapitalizma ako moze da bude utorak ne ponedeljak

3 Likes

Vezano je za knjigu koliko moze i mora da bude vezano obzirom da je nisam citao, vezano je za ceo taj sistem i sire od knjige. Planirano je vise kao diskusija, odnosno kratko “predavanje” na pocetku 30min max, posle toga diskusija. Tako da cenim da ce biti neko ko je citao i knjigu, bice i tehnickih delova ne znam da li to ima u knjizi.

1 Like

Zdravo zdravo, ja bi posle 20og radio predavanje: “intro to 3d printing”

5 Likes

Sta kazete na ove datume? Da objavljujemo na sajtu/mastodonu?

Da ostavimo ova 2 termina prazna, jer su 1,2 Januar. Nemamo predavanja da popunimo, a i blizu su praznici tu (svakako mozemo imamo otvorena vrata, ako ima nekog da moze da otvori, ja necu biti tu).

  1. PON Druzenje

  2. UTO Decentrala sysadmin (obuka)

  3. PON Hackathon (Task manager)

  4. UTO Lighting talks (kratka predavanja)

  5. PON Nadzorni Kapitalizam (predavanje)

23. UTO The Art of Code (projekcija predavanja)

  1. PON samizdat - izrada zinova, knjiga, slikovnica

  2. UTO intro to 3d printing (predavanje)

3 Likes

Postoji plan za 15, 16 i 22, ostaju otvoreni da uleti neko?

ja bih sve to tehno vece(lightning talks) i plus hakaton, ne moramo, niti trebamo, da forsiramo predavanja ako se niko nije javio

samo dodaj predavanje i diskusija

Ma sve je slobodno, jer niko nije datum izabrao specificno, pa ja izmislio datume.

Ali lose sam popunio dane, bilo bi dobro svaki put kad neko prijavljuje da izabere tacno datum, inace dodje do zabune i moramo vise puta najavljujemo na forumu. Ovako bi imalo samo listu u jednom threadu ili kao odvojeni threadovi svako predavanje.

8 PON Druzenje

9 UTO Decentrala sysadmin (obuka)

15 PON Hackathon (Task manager)

16 UTO Lighting talks (kratka predavanja)

22 PON Nadzorni Kapitalizam (predavanje i diskusija)

23 UTO The Art of Code (projekcija predavanja)

29 PON samizdat - izrada zinova, knjiga, slikovnica

30 UTO intro to 3d printing (predavanje)

@venmo Nije nam problem nedostatak ideja za 1. i 2. sta bi moglo da bude, nego da li neko ko ima kljuc ce biti tu da otvori. Ideje nisu nikad u nedostatku, samo nema ko da ih realizuje.

2 Likes

sta je 1. i 2. ? xD

a za datume, ja sam napisao da mi u januaru odgovara posle polovine januara, znaci kad god znam onda da se po tome orijentisem, dalje znaci bilo koji datum od ponedeljaka i utoraka januara mi odgovara

Super

Prvi i drugi Januar. Moze biti bilo sta tad, lightning talks ili sta god. Ali da ne najavljujemo ako niko ne kaze da moze biti tu da otkljuca.