Plan i program za Septembar

3 Likes

ako moze i crnozelena verzija s logoom, fala

Moze, evo napravio sam u GIMPu. Kad se objavi plan u tekstualnom formatu onda je 10 sekundi posla, samo otvorim .xcf fajl, pastujem i exportujem u .png.

Decentrala-plakat-dckrov.xcf (1.47 MB)

2 Likes

ako moze sa ovim vasim novim loogom, fala :slight_smile:

Evo, kako sad izgleda?

1 Like

pa mislio sam da ostanu oba logoa. da ovaj vas novi stavite iznad dmz.rs, kao sto stoji na ovom prvom belom plakatu. a da ostane krovdecentrala u levom uglu

Napravio sam skriptu koja kreira png poster u tamnoj i svetloj varijanti. Skripta kreira poster sa naslovom, listom događaja i logoom decentrale.

Nisam dodavao tekst o lokaciji niti logo Krova, jer nisu uvek svi događaji u Krovu. Ako bude potrebe, to se može lako dodati naknadno.

Mislim da ova skripta može da uštedi vreme, jer sad nema potrebe da se html postera konvertuje u sliku, niti da se ručno slaže lista događaju u nekom programu za obradu slike.

Generisana slika je skoro pa kvadrat, tako da je pogodna i za deljenje na društvenim mrežama, ali i za štampu.

Hvala za skriptu, jako korisno!

Lako sam dodao logo posle

3 Likes

Zdravo svima,

Mala izmena plana za ponedeljak I utorak, zamenicemo se Stevan i ja sa radionicama, Tako da ce sutra ici uvod u Cyber security-kako poceti, a u utorak radionica Stop reklamama.