Logo Decentrale

Mislim da bi nam bilo lepo da imamo neki logo, osim samo teksta. Pogotovu neki mali okrugli da moze da staje kao profilna slika ili okrugli stiker.

Generisao sam par inspiracija uspomoc ovog stable diffusion sajta sa slikom zeca (inspiracija iz matrix filma).

Slobodno dodajte ideje ovde ili glasajte za koji vam se najvise svidja da preradimo u nesto ozbiljnije.


2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Koje slike su vam najbolje?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

0 voters

1 Like

Ovo pod 12 piše “Gey Prick”, odlično je

1 Like

Ručno sam vektorizovao 14. verziju. Nije perfektno, ali mislim da izgleda bolje nego raw output od SD-a. Imam 3 varijante, *.svg i *.png:

14a.


Zec1

14b.


Zec2

14c.


Zec3

4 Likes

moze li jedna doni darko verzija xD

Sad sa ‘opravio’ i ovaj stiker…

bunny_stiker_80mm_plain

Bile su mu sjebane usi, nije imao ovaj border, svasta nesto.

3 Likes

Nema ga u ovim referencama gore, jebiga lol
Kreativni dio je odradio Stable Diffusion, ja sam samo uredio, nisam sposoban za nesto vise od toga haha

ma zezam se, samo me zec podsetio na doni darka

bas je dobro, ekstra

Hmmm nesto mi govori da si veliki ljubitelj zeceva haha Imamo neke non zec verzije?:stuck_out_tongue:

Nisam imao nikakve ideje, jel ima neko jos neki predlog?

Podseca me dosta na liveoverflow-a. Svakako mislim da logo trebamo da bas lepo promislimo. Mozda malo preterujemo sa 1337-om za sada(generalno receno) :S

1 Like

Ja se slažem; meni je više kul tekstualni logo sa block kursorom nego zec, iako je zec možda vizuelno upečatljiviji.
Mislim da bi neki motiv pogodan za prostiji logo bila neka reprezentacija distribuirane mreže, ali nisam smislio neki kreativan način da predstavim to.

Takođe mislim da bi heksagonalni stikeri bili kul, ali otom-potom.

mozemo da pricamo oko logo-a na sledecem okupljanju.

Danas sam posto-ovao onaj plakat za python, na slack-u od posla. Javila se divna koleginica koja je rekla da moze da pomogne oko dizajna itd
Ako imamo neku konkretnu ideju, mozemo sa njom da se konsultujemo :slight_smile:

Moze, sve. Kako god se ljudima bude najvise svidelo.

Meni je ovaj stiker sto je il napravio sa zecom lepsi od samo teksta, pa msm da cu napravim par stikera. Al mozem da odlucimo za neki drugi da bude zvanicni kad dodje jos predloga.

Ako budeš printao to, naglasi da bude 65mm. U tom .svg-u je 80mm x 80mm

A ja ću večeras napraviti ‘pravougaone’ dmz.rs stikerw, u najgorem slučaju nek stoje

1 Like

70mm x 30mm

dmzrs_1
dmzrs_2

3 Likes

opet onaj prompt line preveliki, preeekul je dizajn. Prosto ali kul. Sta mislis ako centriramo dmz.rs a izbacimo prompt??

To je veoma lako, taj prompt sign je Unicode full block (U+2588), takav je u JetBrains Mono fontu. Mogu da ga smanjim kad pretvorim tekst u path. Samo je poenta da izgleda da je u liniji i dalje.

Ili možemo naći neki drugi open source monospace font, i jedno i drugo je prosto.

evo jos neke ideje za logo, bez zeca ovaj put


network.svg

happyface.svg

digitalface.svg

1 Like

Prestani da mucis AI-ove haha