Gostovanje u radio emisiji Tehno klistir

Pozdrav,

sa kolegom Jurijem radim tehnološko-kritiško emisijo na Radiu Študent iz Ljubljane (Tehno klistir | Radio Študent) i željeli bi u njoj gostiti vaš kolektiv Decentrala. Popričali bi šta radite, kako i zašto, koje probleme u društvu naslavljate (ups, neznam dobro srpski)?

Nek se oni, koji so interesovani za intervju javijo, da se dogovorimo za termin (nama so najbolji tamo poslije 16:00 ali smo prilagodljivi). Intervjuje radimo na našoj jitsi instanci vidra.radiostudent.si/decentrala, snimamo jih unapred i onda odgovore uporabimo u emisiji.

Offtopic: U Ljubljani imamo sličan kolektiv https://kompot.si (u kojem sva članova). Ako ko dodže u Ljubljano, javite nam, da se srečamo.

7 Likes

Ja sam zainteresovan. Ako je jos neko, mozemo zajedno :slight_smile:

2 Likes

Moze ja sam zainteresovan.

2 Likes

Emisija je na sporedu u torak 7. maja (ob 21:00). Pocekamo jos par dana ako se jos ko javi.

Kako vam se svidza konec ove ili pocetak sljedece sedmice za intervju?

Meni odgovara za vikend. U ponedeljak i utorak imamo radionice od 19h pa tada jedino ne mogu.

1 Like

E strava, hocu i ja. Meni samo subota ne odgovara ostali termini su mi ok. Ako su ponedeljak i utorak tad imamo od 19h predavanja, ali mozemo pre toga jer vi rekoste da vam odgovara posle 16h.

A mi koji smo odavde ocete iz krova da budemo svi u to vreme za razgovor za emisiju ?

3 Likes

Juriju nedelja ne odgovara, subota mu je ok, i onda preko tedna mu je ok. Meni je sve ok, osim sreda (ima opcija, da ja sam snimim intervju sa vama u nedeljo) ali mozemo, da stavimo glasanje za termin.

Najbolje bi bilo tako, da imamo sve zajedno. Tako smo snimili sa selfhosting kolektivom systerserver.

Ajmo onda ponedeljak ili utorak oko 16h ili 17h. Ako stizemo da zavrsimo do 19h. Ako ne, onda mozemo i nastaviti u utorak u isto vreme.

Ja se slazem da se svi nadjemo u krovu, tako cemo i najlakse se snaci za najbolju opremu za snimanje.

1 Like

audio kartica i mikrofoni, kao i prateci kablovi mogu vec da se nadju u krovu, samo treba pre toga da se uradi tonska proba. dolazim u ponedeljak i donecu svoj mikrofon za svaki slucaj, pa mozemo da testiramo sta i kako

2 Likes

Nama odgovara ponedeljak, 29. aprila u 16h. Mozemo, da se dogovorimo za ovaj termin.

Meni takodje odgovara, ne znam kakvi su ostali sa tim terminom

1 Like

Odgovara

Ja ću malo kasniti zbog radnog vremena.

1 Like

Ja sam na jitsiju: https://vidra.radiostudent.si/decentrala

1 Like