Anketa za korisnike ChatGPT

Prosledjena mi je anketa za ChatGPT, ako je neko voljan da popuni. Pitanja su u attachment-u dole.
Pitanja za ChatGPT.docx (15.9 KB)

Kome popunjavamo anketu (ime osobe, fakultet, ko finansira itd.), čemu će služiti anketa (naučni rad, analiza…) i gde mogu da se vide rezultati (kontakt autora, obaveštenje kada je anketa gotova, ime rada…). To su osnovna tri pitanja koje tražim za svaku anketu koju treba da popunim. Obično popunim, a i treba popuniti jer to mnogo pomaže ljudima koji to rade (a i celom svetu), ali ovo je neki osnovni bonton navesti jer bez toga - ništa. Dovoljno je da se izmeni taj .docx što cirkuliše da navede ove osnovne informacije (ako ne idemo i u širu priču da sve ovo može kroz neke online ankete i sl. da se uradi i da bude lakše autoru).

Ne bih znao iskreno, drug mi je poslao

Pitao sam drugara, za njegovu drugaricu je sa Filozofskog fakluteta, pretpostavljam da niko ne finansira nista. Saznao sam i ime osobe, jer mi je forwardovao mail sa njenom adresom, ali ne znam da li bi bilo ok da podelim

eee ko koristi ovi ChatGTP da kuzi ove lvl sta chat minja?

recimo meni je dns bacija poruku da je :

*"You’ve reached your GPT-4o limit. Responses will use GPT-3.5 until your limit resets tomorrow after 6:44 PM."*

sta ovi gpt3.5; 4o limiti…?
koliko ih ima, i koji su limiti?
sta znace opcenito?

GPT-4 je jaci model za koji se naplacuje subscription i vrv ima limit po paketu, nzm, a GPT-3.5 je free to use. Vrv si potrosio pa te prebacio.

GPT nije FOSS, preporuka bi bio selfhosted LLMs, poput llama software-a.