Android dev

@Fangio

oke fala za info…
sad bar malo mirniji hh…
nikad nisam volija ovi android…
do prije god uvik sam koristia iOS iphone…
daleko daleko iznad bilo kojeg androida…
samsung ultre su najbolje od samsunga…
ovi galaxyji nula bodova sv3 serije…

To za datume je nebitno i sasvim normalno. To sto tada pise da je napravljen, ne znaci da stvarno jeste, to ne znaci nista. To je samo broj koji je upisan tu. Moze biti sto razloga za to. 1970 je cest datum jer od tada Linux (Unix) racunari broje sekunde i tako se cuva datum. Nije bitno kad ti je napravljen telefon, neki od tih sistemskih fajlova su napisani jako davno, to je Linux ispod, pa su samo prekopirani na tvoj telefon kad je napravljen.

A permissions nemas jer nisi root (unix naziv za adminstratora) jer Google ne voli da imas kontrolu nad svojim telefonom, jer onda mozes lakse skloniti progrograme koji te spijuniraju. Apple je daleko gori po tom pitanju, njega ne mozes ni rootovati cak i da znas sta radis, jako se trude da nemas nikakav pristup. Apple je nocna mora za slobodu, privatnost i novcanik.

1 Like

jest to sad e google implementiram sa svakim android znaci imas samsung/google ; huawei/google; xaomi/google
i gledaj onda sta rade samsung galaxy store samo ti poreti app radi gplay…
ja instalira discord s galaxy store blokalo me mora san install s gplay…
google snima tvoju osobnost i navike kako koristis uredaj snima a da i nznas… hhh bas zato je android previs3 neredan…
u apple jest da nemos al nie ti ni potriba imas icloud i to je dovoljno za sve… a nzn meni osobno androidi nisu mi… opcenito cili google i sve vezano za njih … xDD

ja san eo dosta put do sad reset ovaj samsung uredaj i nemogu se vise prijavit s samsung id a s google mogu normalno… a prije nisan ima google vezen s ovim samsung id… jednostavno brokva…i sve samsung app mogu skinit s gstore.a lol…